KURUMSAL  

1999 yılında kurulmuş olan Dizayn Artı Mim. Hiz. Ve Org. Ltd. Şti. kuruluş tarihinde Dizayn Ticaret ünvanıyla hizmet vermiştir. 

Amacının yalnızca fuar standı çalışması ve üretimi olmaması dolayısıyla uluslararası alandaki gelişmelere de endeksli olarak fuar endüstrisine ve mimari hizmetlere odaklı olarak isim değişikliğine 2004 yılında gidilmiş olup şuanki ünvanı olan Dizayn Artı Mim. Hiz. Ve Org. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.Bu süreçten sonra yurtiçindeki fuarlarda fazlasıyla proje üretip ve ürettiği projeleri uygulamasıyla büyük başarılar elde etmiştir.2004 ve 2005 yıllarında Polisan Boya Firmasına uyguladığı fuar standalarıyla Yapı Fuarlarında ‘’Fuar Standlarında Başarılı Mimarlık Firması’’ olarak ödül almıştır.Bu ödül ile tanınmışlığı arttıran firmamız hızla bünyesine kattığı yeni müşterilere ile 2008 yılına kadar sektörde önemli gelişmeler elde etmiştir.

Türkiye ‘ de üretim , tasarım , ve uygulama konusunda faaliyet gösteren şirketimiz 2008 yılı itibariyle yurt dışı faaliyetlerini arttırmıştır. Ayrıca Almanya’da önemli mimari hizmetler konusunda çözüm ortaklıkları oluşturarak geleceğe umutla ve sağlam adımlarla hazırlanmaktadır.

Gelişen Mimari trendleri izleyen firmamız Mimari Hizmetler konusu içersisinde tüm çabalarını arttrarak büyümeyi  hedeflemektedir.